2020. October 25., Sunday
tól ig
2021: Mbappé, Camavinga, Upamecano

A járvány következtében a Real Madrid nem fog jelentősebb összeget elkölteni az átigazolási piacon, 2021-ben azonban ez a helyzet sokat változhat majd.

Részletek
Zidane dilemmája: fiatalos lendület vagy sokévnyi tapasztalat

Komoly döntések előtt a francia mester.

Részletek
Modrić: Bale felnőtt ember, döntést kell hoznia

Luka Modrić a csapatban mindenkinél jobban ismeri Bale-t, így nem meglepő módon az újságírók az ő véleményét is kikérték a walesi szélső jövőjével kapcsolatban.

Részletek
Az ok, ami miatt Van de Beek végül is Madrid helyett Manchesterbe igazolt

A MARCA írásából kiderül, hogy Van de Beek végül is miért nem a királyi gárdához csatlakozott a nyáron.

Részletek
José Ángel Sánchez: A Real Madrid titkos fegyvere

Ki is valójában a Real Madrid általános igazgatója?

Részletek
Israel Salazar felemelkedése

Egy újabb nagy reménység a Real Madrid utánpótlásában

Részletek
Reguilón: Nem tudom, hogy hol fogok játszani jövőre

Reguilón a jövőjével kapcsolatban adott nyilatkozatot a MARCA munkatársainak.

Részletek
Jonathan Barnett: Bale távozásának útjában

A Real Madrid minden követ megmozgat azért, hogy a walesi szélsőn túladhasson, ám az angol játékosügynök nem hajlandó engedni.

Részletek
Anelka: Rémálom a Santiago Bernabéu Stadionban

Anelka mesélt a Real Madridban töltött egyetlen idényéről egy, a Netflix égisze alatt futó dokumentumfilmben.

Részletek
Sergio Ramos a Real Madrid történelmének legjobb spanyolja?

A MARCA cikkéből kiderül, hogy Sergio Ramos mellett kik voltak a Real Madrid történelmének legjobb spanyol labdarúgói.

Részletek
Juanito: A 7-es mez legendájának megalkotója

A MARCA-nak hála Juanitoról - a vérbeli madridistáról, a fáradhatatlan győztesről, a korszakos zseniről - emlékezhettek meg és oszthatták meg gondolataikat volt csapattársai, vetélytársai, illetve azok játékvezetők, akiknek volt szerencséjük őt személyese

Részletek
A Real Madrid terve Vallejóval

A Real Madrid terve, hogy idén túlad Vallejón, azonban a potenciális megállapodást konkrét feltételekhez kötné.

Részletek
Egytől egyig: Leganés - Real Madrid (2-2)

A Real Madrid már friss bajnokként játszott 2-2-es döntetlent a kiesés ellen menekülő Leganés otthonában.

Részletek
Egytől egyig: Real Madrid – Villarreal (2-1)

A Real Madrid a 10. bajnoki döntőjének a megnyerésével a 2019/2020-as idény spanyol bajnoki címét is elhódította.

Részletek
Egytől egyig: Granada – Real Madrid (1-2)

A Zidane által vezényelt Real Madrid zsinórban már a kilencedik bajnoki döntőjét nyerte meg, így akár már a következő találkozón bajnokok lehetnek a blancók.