2022. June 25., Saturday

Hivatalos közlemény: Isco

  • Gy. András
  • June 1, 2022, 8:27 p.m.
A Real Madrid hivatalos közleményben búcsúzik a málagai középpályástól.

A Real Madrid szeretné kifejezni őszinte szeretetét és háláját Francisco Alarcón (Isco) irányába, aki az elmúlt kilenc évben ezt a mezt viselve és a címert védve vált a klubunk legendájává.

Isco

21 évesen csatlakozott a Real Madridhoz, azóta pedig egy olyan korszak része lett, amely minden madridista és futballszurkoló emlékeiben örökké élni fog. Isco 19 trófeát emelhetett magasba klubunknál töltött csillogó karrierje során:  5 Bajnokok Ligája, 4 klubvilágbajnokság, 3 UEFA-szuperkupa, 3 bajnoki cím, 1 Király-kupa, 3 Spanyol Szuperkupa. 2017-ben az UEFA-szuperkupa döntőjének legjobb játékosává választották.

Játéka minden madridistára nagy hatással volt, aki végig követte ezen a sikeres és oly sok felejthetetlen pillanattal tarkított úton.


Hozzászólások

Tabella