Így telt a válogatott szünet a madridistáknak

Az elmúlt napokat ismét a válogatottnál töltötték a játékosok. Sokan Nemzetek Ligája találkozókat játszottak és természetesen voltak barátságos mérkőzések. A teljesség igénye nélkül, nézzük meg, hogyan szerepeltek a Real Madrid játékosai.

Név szerint Sergio Ramos, Nacho, Asensio, Ceballos, Valverde, Vallejo, Casemiro, Varane, Kroos és Vinicius Jr. utaztak el hazájuk válogatottjához.

Spanyolország – Sergio Ramos, Nacho, Asensio, Ceballos

Wales – Spanyolország 1-4
Spanyolország – Anglia 2-3

Ramos, Nacho és Asensio végig játszották az Anglia elleni vereséggel végződő rangadót. Ceballos az 59. percben állt be és hozott új lendületet csapatának. Madrid és a La Roja kapitánya mindkét találkozón betalált az ellenfél kapujába, míg Asensio és Ceballos 1-1 gólpasszig jutottak.

Sergio Ramos az Anglia elleni Nemzetek Ligája mérkőzésen

Franciaország – Varane

Franciaország – Izland 2-2
Franciaország – Németország 2-1
Varane egy félidőt játszott az Izland elleni barátságos mérkőzésen, majd végig a pályán volt Németország ellen.

Belgium – Courtois

Belgium – Svájc 2-1
Belgium – Hollandia 1-1
Courtois védte hazája válogatottjának kapuját a Svájc elleni Nemzetek Ligája győzelem alkalmával. A Hollandia elleni barátságos találkozón nem lépett pályára.

Horvátország – Modric

Horvátország – Anglia 0-0
A világbajnoki elődöntő "visszavágóján' Modric kezdőként lépett pályára a rijekai Rujevica Stadionban, majd visszautazott Madridba és kihagyta hazájaa Jordánia elleni összecsapását.

Toni Kroos tizenegyese Franciaország ellen.

Németország – Kroos

Hollandia – Németország 3-0
Toni Kroos mindkét mérkőzésen végig a pályán volt, Franciaország ellen, tizenegyesből ő szerezte meg a vezetést Németországnak.

Wales – Bale

Wales – Spain 1-4 – Bale
Bale végül nem játszott a Spanyolország elleni barátságos találkozón, aztán ki is hagyta a keddi Írország-Wales összecsapást.

Uruguay – Valverde

Dél-Korea – Uruguay 2-1
Japán – Uruguay 4-3
A dél-amerikai csapat mindkét találkozóján vereséget szenvedett. Valverde Japán ellen lépett pályára és 45 percet játszott.

Casemiro az Argentína elleni mérkőzésen

Brazília – Casemiro

Szaúd-Arábia – Brazília 0-2
Brazília – Argentína 1-0
Casemiro mindkét találkozón pályára lépett, Szaúd-Arábia ellen 66 percet játszott, míg az Argentína elleni rangadón végig a pályán volt.

Costa Rica – Keylor Navas

Mexikó – Costa Rica 3-2
Kolumbia – Costa Rica 3-1
Keylor Navas védte mindkét találkozón hazája válogatottjának kapuját.

Spanyolország U21 – Vallejo

Albánia U21 – Spanyolország U21 0-1
Izland U21 – Spanyolország U21 2-7
A spanyol válogatott korosztályos csapata már kvalifikálta magát az Európa-bajnokságra. Vallejo a második találkozón, Izland ellen mind a 90 percet a pályán töltötte.

Brazília U20 – Vinicius Jr., Rodrygo

Chile U20 – Brazília U20 1-1
Chile U20 – Brazília U20 2-2
Vinicius Jr. és Rodrygo mindkét találkozón pályára lépett. Az első összecsapáson csapatuk kulcsemberei voltak, Vinicius szólója és passza után Rodrygo talált be a chilei kapuba. A második mérkőzésen mindketten 63 percet töltöttek a pályán.