2022. June 25., Saturday

Egyesületi kvíz a közös meccsnézésen

  • Sz. István (Szoki)
  • May 8, 2012, 12:09 p.m.
A Real Madrid Magyar Szurkolói Egyesület közös meccsnézést szervezett a Real Madrid által 2-1 arányban megnyert legutóbbi El Clásico alkalmával. Az esemény helyszíne szokás szerint a szurkolói klubunk törzshelye, a Sugár Bowling & Pub volt, ahol nagy számban gyûltek össze a sikeréhes drukkerek. Pangert Roland, egyesületünk egyik legaktívabb tagja, aki békéscsabai létére sok-sok mérkõzés alkalmával utazott már Budapestre, és akinek kezdeményezésére minden meccs elõtt állva hallgatják meg a jelenlévõk a Real Madrid centenáriumi himnuszát, ezúttal egy kvízzel készült, amit a meccsnézés résztvevõi közül a legtöbben ki is töltöttek. A kérdõív a Real Madriddal és az egyesületünkkel kapcsolatos kérdéseket tartalmazott, a három legtöbb pontot elérõ versenyzõt pedig a Sugár Bowling & Pub által felajánlott nyereményekkel jutalmazzuk.

Az elsõ három helyezett:

  1. Ladila Robin / 19 pont
  2. Slága Dániel / 15 pont
  3. D. Mónika / 12 pont

Maximális pontszám: 22 pont

Nyereményeik:

  1. Pezsgõ
  2. Egy fõre, egy fõételre 50%-os kedvezmény
  3. Egy desszert

A nyereményeket a Sugár Bowling & Pub-ban lehet átvenni, személyi igazolvány felmutatásával.


Megoldókulcs:

Köszönjük azoknak, akik kitöltötték kvízünket. A nyerteseknek gratulálunk!

 

A penamadridista.hu csapata


Hozzászólások

Tabella