2017. szeptember 19., kedd

Légy te is szerkesztői csapatunk tagja!

Amennyiben úgy érzed, szívesen lennél egy remek csapat tagja, rendelkezel a munkához szükséges szabadidővel, jelentkezz! Jelenleg az alábbi pozíciókra keresünk embereket:

1. Hírszerkesztő (spanyol nyelvismerettel)

Feladatok:

  •  Különböző külföldi hírportálok írásainak fordítása magyar nyelvre. (Hosszú és rövid hírek írása.)
  • A cikkek igényes megszerkesztése. (Szöveg formázása, képek beillesztése.)
  • Saját véleményt tükröző cikkek írása. (Amennyiben van ilyen irányú érdeklődésed.)

Elvárások:

  • Tudj spanyolul! Jelenleg elsősorban spanyol nyelvet ismerő hírszerkesztőt keresünk.
  • Ne legyen gondod a magyar nyelvű fogalmazással!
  • Írj helyesen!
  • Tudd használni a szövegszerkesztőket!
  • Légy igényes!
  • Vedd ki a részed a munkából! Nem olyan embereket keresünk, akik havi egy cikket tudnak megírni.
  • Tudj jól dolgozni csapatban, együttműködve a többi szerkesztővel!

Előnyök:

  • Ha az alábbi nyelvek valamelyikét ismered: angol, német, francia, olasz. (Vagy egyéb olyan nyelv, ami a csapathoz köthető: pl. Modrić miatt horvát.)
  • Ha részt tudsz venni a szerkesztőségi találkozókon, közös meccsnézéseken. (Fontos, hogy mielőtt csatlakozol, szeretnénk személyesen is megismerni.)

2. Hírszerkesztő (angol nyelvismerettel)

Feladatok:

  • Különböző külföldi hírportálok írásainak fordítása magyar nyelvre. (Hosszú és rövid hírek írása.)

Elvárások:

  • Tudj angolul!

Előnyök:

  • Ha az alábbi nyelvek valamelyikét ismered: spanyol, német, francia, olasz. (Vagy egyéb olyan nyelv, ami a csapathoz köthető: pl. Modrić miatt horvát.)

Jelenleg nem keresünk:
3. Videószerkesztő

Feladatok:

  • Videószerkesztés, feliratozás.

Elvárások:

  • Érts a videószerkesztéshez (videó vágása, effektezése, kiegészítése) ÉS/VAGY feliratozáshoz (időzítés megléte vagy hiánya mellett is).
  • Légy nyitott az együttműködésre a szerkesztőkkel!

Előny:

A jelentkezés menete:

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődésed, kérjük, hogy küldd el fényképes önéletrajzodat a pmh (kukac) penamadridista.hu e-mail címre. Kérjük továbbá, hogy egy motivációs levélben írj magadról néhány mondatot, írd le, miért szeretnél a csapatunk tagja lenni, mivel tudnál hozzájárulni az oldalunk sikerességéhez, illetve mennyi időt tudsz a munkára szánni.

Azt tudnod kell, hogy weboldalunk nem üzleti alapon működik, szerkesztőségi tagjaink közül mindenki ingyen, szerelemből csinálja azt, amit csinál, fizetni tehát nem tudunk a munkádért. Mindegyikünk szívében különleges helyet foglal el a Real Madrid, a szerkesztőségben kialakult barátságokon kívül ez az, ami összeköt minket.

Várjuk jelentkezésed!

A penamadridista.hu szerkesztői csapata

Tabella